Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním/ zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Viac info
Slovak (Slovakia)

HOTEL ASTRA

HOTEL ASTRA

Recepcia

HOTEL ASTRA

Hotel je umiestnený v tzv. širšom centre mesta, v mestskej časti Ružinov. Hotel bol postavený v roku 1988. Ubytovacie a stravovacie priestory sú priebežne rekonštruované od roku 1998 a opätovne od roku 2008. Odvtedy pre našich hostí realizujeme neustále vylepšovanie našich služieb, či už vybudovaním nových výťahov, alebo lepšie pokrytie hotela internetom prostredníctvom wifi.

Hotel má dobré spojenie s historickým centrom mesta, mestskou hromadnou dopravou priamym spojom do 10 minút. Je vzdialený 300m od hlavného cestného ťahu a 800m od napojenia na diaľnicu.

V okruhu do 2,5km sa nachádzajú v okolí hotela 2 obchodné centrá - Eurovea a Central. V hoteli je jedna z najznámejších originálnych čínskych reštaurácií v Bratislave. Okrem iných hotelových služieb sú v objekte aj kancelárie na prenájom rokovacie miestnosti, z toho najväčšia o kapacite do 68 ľudí (s ozvučením a dataprojektorom). V celom hoteli je dostupné pripojenie na internet cez wifi - bezplatne.

Ak máte záujem, môžete sa prihlásiť vašou emailovou adresou a my vás budeme informovať o našich akciách v hoteli:

GALÉRIA HOTEL ASTRA

ZAUJÍMAVOSTI V OKOLÍ

Prechádzka po nábreží Dunaja

Prejdite sa po nábreží Dunaja so širokou možnosťou občerstvenia v lokálnych kaviarňach, či návštevou obchodných centier.

Návšteva Bratislavského hradu

Navštívte jednu z najznámejších pamiatok Bratislavy. Okrem obdivovania hradu si môžete užiť pekný výhľad na mesto.

Pamätník 2. svetovej vojny

Pamiatka na obete 2. svetovej vojny s dobrou dostupnosťou autobusom, či autom a skvelým panoramatickým výhľadom na mesto.

Vyhliadka z vysielača Kamzík

Navštívte vyhliadku v najvyššom bode Bratislavy s možnosťou posedenia v reštaurácii s kaviarňou, ktorá sa neustále otáča okolo vlastnej osi.

NAVŠTÍVTE ČÍNSKU REŠTAURÁCIU

Reštaurácia je priamou súčasťou hotela. Otvorené denne: 11:00 - 23:00

Viac informácií nájdete TU.

Hotel Astra ® 2024.